Бібліотека

 

 
Text Box: Головна
Text Box: Про нас
Text Box: Професія Актуарія
Text Box: Програми
Text Box: Команда
Text Box: Ресурси
Text Box: Бібліотека
Text Box: Фото
Text Box: Лінки
Text Box: Адреса
 

 

 


Бібліотека актуарної літератури та електронна база актуарних матеріалів, які знаходяться в Центрі, є призначені для студентів, науковців та практиків.

 

Одним з основних напрямків діяльності Центру є створення бібліотеки актуарної літератури і електронної бази даних актуарних матеріалів, яка допомагатиме студентам, науковцям і практикам в здобутті актуарної освіти, чи проведенні наукових актуарних досліджень.

На сьогоднішній день в Центрі є достатньо навчальних актуарних матеріалів і підручників для предметів 100 серії Британського Інституту Актуаріїв. Частину цієї літератури Центр отримав від Британського Інституту Актуаріїв, Casualty Actuarial Society (США), Австралійського Інституту Актуаріїв, Католицького університету Leuven (Бельгія), Університету Мельбурну (Австралія) і Шведського Актуарного Товариства. Однак все ще є відсутніми книжки/підручники, які є надзвичайно важливими в актуарній освіті і тому Центр був би дуже вдячним за будь-які внески від організацій і фізичних осіб для наповнення бібліотеки.

Слід зазначити, що наша бібліотека є відкритою для усіх бажаючих, однак, відповідно до міжнародних норм про авторські права цю літературу не можна виносити за межі бібліотеки чи копіювати.

 

Центр також планує створити електронну базу наукових актурних журналів, а також журналів у сфері страхування і фінансів.

 

Нижче подано повний перелік рекомендованої літератури для предметів 100 серії Британського Інституту Актуаріїв, деякі з них можна знайти в бібліотеці Центру. Подано також англійською мовою короткий опис кожної книжки з заданого переліку.

 

У Центрі є усі Core Readings для предметів 100 серії, які були надані Британським Інститутом Актуаріїв.

 

 

 


Предмет 101: Статистичне Моделювання

Предмет 102: Фінансова математика

Предмет 103: Стохастичне моделювання

Предмет 104: Моделі Виживання

Предмет 105: Актуарна математика (Страхування Життя)

Предмет 106: Актуарна Математика (Страхування Майна)

Предмет 107: Економіка

Предмет 108: Фінанси і Фінансова Звітність

Предмет 109: Фінансова Економіка

 

Додаткова література для науковців по фінансовій та

актуарній математиці, страхуванні та економіці

 

 

 

 

Ця веб-сторінка розроблена Lviv Actuaries, 2003-2005