Про нас

 

 
Text Box: Головна
Text Box: Про нас
Text Box: Професія Актуарія
Text Box: Програми
Text Box: Команда
Text Box: Ресурси
Text Box: Бібліотека
Text Box: Фото
Text Box: Лінки
Text Box: Адреса
 

 

 


 

Пані та панове, ласкаво просимо до Актуарного навчально-інформаційного центру.

Метою Центру є сприяння процесу розвитку системи професійної актуарної освіти і актуарної професії в Україні.

 

Передбачається, що Центр регулярно організовуватиме підготовчі курси для здачі 100-ї серії іспитів у Британський Інститут Актуаріїв, а в майбутньому і для предметів Першого та Другого рівня, розроблених УАТ. Ці курси допомагатимуть кандидатам з України готуватися до здачі професійних актуарних екзаменів.

 

Усі підготовчі курси базуються на навчальній літературі Британського Інституту теорії ймовірностей і статистиці, Актуаріїв SOA/CAS CША. Курси вестимуть компетентні викладачі з Київського національного університету ім. Т.Шевченка, Львівського національного університету ім. І.Франка, Національного університету Львівська політехніка, які є спеціалістами в:

 

        стохастичному аналізі,

        математиці страхування життя і страхування від нещасних випадків,

        фінансовій математиці,

        економіці,

        фінансах та управлінні фінансами,

        бухгалтерському обліку і фінансовому звіті,

        господарському законодавстві й податковій системі.

 

Окрім організації підготовчих курсів до здачі актуарних іспитів, Центр також допомагає кандидатам з України заповнювати аплікаційні форми Британського Інституту Актуаріїв, а також надає поради щодо їх подання до Канцелярії Інституту Актуаріїв в Оксфорд.

Центр обслуговує не лише студентів, але також і науковців з університетів, працівників страхових компаній і фінансових структур. Співпраця з іноземними актуарними партнерами з Австралії, Бельгії, Ізраїля, Польщі, США, Канади і Великобританії є також одним із напрямків діяльності Центру. Наслідком такої співпраці є організація регулярних актуарних семінарів з дослідження питань сучасних наукових розробок і практичних тем актуарної науки і фінансового проектування.

 

 

 

 

 

 

 

Ця веб-сторінка розроблена Lviv Actuaries, 2003 - 2005